info@istreduktor.com.tr 

+90 (212) 671 98 41

 • M Serisi Redüktörler
  M Serisi Redüktörler

  Motorlu, Motorsuz, IEC B5 flanşlı olmak üzere birçok motor bağlantı opsiyonu için standart olarak sunulan, monoblok yapıya sahip, yüksek ömürlü, yüksek verimli redüktörlerdir. Düşük dişli boşluğu ile dinamik çalışmalar için uygun olan monoblok "M" serileri 2 veya 3 kademeli olarak tek gövde içerisinde sunulmaktadır.

 • D Serisi Redüktörler
  D Serisi Redüktörler

  D Serisi redüktörler 2 veya 3 kademeli yüksek verimli helisel dişli olarak aynı gövde içerisinde bulunmaktadır. IEC B5 motor bağlantısı, direkt motorlu, motorsuz opsiyonları mevcuttur.

 • E Serisi Redüktörler
  E Serisi Redüktörler

  E Serisi redüktörler, kompakt kullanımlar için, ufak hacimde, yüksek tahvil oranları yapabilen, sonsuz vida çark grubundan oluşan redüktörlerdir. Çok esnek bağlantı imkanları ile sunulmaktadır.

 • Y Serisi Redüktörler
  Y Serisi Redüktörler

  Ağır hizmet tipi redüktörler olarak kullanılan Y tipi redüktörler, gövde, rulman, dişli emniyet değerleri çok yüksek tutulmuş ve özellikle ağır şartlarda çalışmak için tasarlanmış redüktörlerdir.

 • K Serisi Redüktörler
  K Serisi Redüktörler

  K Serileri yüksek verimli, helisel konik dişli, monoblok yapıdaki redüktörlerdir. Giriş ve çıkış millerinin 90dönüşlü olması montaja hacim kazandırmaktadır. IEC B5 motorlu, standart motorlu veya motorsuz opsiyonları mevcuttur.

 • Planet Serisi Redüktörler
  Planet Serisi Redüktörler

  Planet Redüktörler günümüzde birçok uygulama alanında ihtiyaç haline gelen ufak hacimde yüksek tork isteklerini karşılamak amacı ile üretilmiş, modüler yapıda, planet, güneş ve iç dişlilerden oluşan redüktör tipleridir.

Hoşgeldiniz

 

İst Redüktör ekibi yaşadığı çağı anlamış genç, dinamik ve çalışkan bireylerden oluşmaktadır ve yaptığı uygulamalar ile önemli başarılara imza atmaktadır.  "Müşteri memnuniyeti" odaklı çalışan şirketimiz, çalıştığı tüm firmaları kendi firması gibi düşünerek, ekibinmizden maksimum faydayı sağlamayı hedeflemektedir. Müşteri istek ve dilekleri ölçüsünde istenen hizmetler müşteri ile kesintisiz fikir alışverişi ile maksimum verimde verilmektedir.

...

Devamını Oku

Bizden Haberler

 

 • - İstanbul Redüktör web sitesi yeni arayüzüyle hizmetinize girmiştir.
 • - Fiyat Listeleri En Yakın Zamanda Eklenicek
 • - İmak Redüktörün Bayiligi Vardır